Pojďme se společně sejít

Přemýšlíte s kým spolupracovat?

Přijďte i Vy mezi úspěšné makléře, přijďte k nám!

 

Chcete pracovat přímo na smíchovském Andělu?

Můžete se stát součástí našeho týmu.

Kdo jsme?

Jsme tým smíchovských realitních makléřů, kteří vzájemně sdílí své zkušenosti a radosti. Rádi mezi sebe přijmeme kolegu / kolegyni.

Co Vám poskytneme?

  • maximální podporu kolegů a majitelů kanceláře
  • neustále se vyvíjející systém osobního vzdělávání
  • časovou nezávislost
  • výši příjmu dle Vašeho rozhodnutí

Proč právě s námi? .... a proč ne?

Pokud máte zájem o více informací, ráda se s Vámi setkám.

Ivana Völflová

ivana.volflova@re-max.cz

603 171 112

RE/MAX Search
 

Chcete sdílet zkušenosti se skvělými realitními makléři?

 
Realitní makléř Martin Prokeš

 

„Práce makléře v RE/MAXu mi dala flexibilitu přizpůsobit si čas potřebám jak byznysu, tak mé rodiny. Vybíral jsem si kancelář podle místa bydliště a dnes vím, že RE/MAX Search byla nejlepší možná volba. Před mou kariérou makléře jsme měli 15 let staré auto a možnost, že budu rodinu vozit v novém a bezpečném autě, byla v nedohlednu. Přesně po roce a měsíci v RE/MAXu jsem si převzal novou Octavii. Jsem rád, že manželka může být doma s mladším synem, že nemusíme dávat malého do jeslí, abychom měli ještě druhý příjem. V RE/MAXu vydělávám za dva až tři a ještě jsem rodině nablízku, když je to potřeba.”

Mgr. Martin Prokeš

www.martin-prokes.cz

 

 
Realitní makléř Jan Fleischner

 

„Byla to tak trochu náhoda, že jsem si před nástupem na vysokou školu vybral jako smysluplnější brigádu zrovna práci v realitní kanceláři. Záhy se však ukázalo, že tahle zajímavá práce, která nezná stereotyp, mě naplňuje daleko více, než studium. Nyní po třech letech, kdy jsem se vypracoval mezi top 5% makléřů v celém RE/MAX Česká Republika, mohu s čistým svědomím říct, že se mé rozhodnutí vyplatilo. Přijďte k nám a nechte se inspirovat mou prací. ”

Jan Fleischner

www.jan-fleischner.cz

 

 
Realitní makléřka Iveta Smetanová

 

„Během 16-ti let, co se věnuji realitám, vím, že makléř potřebuje skvělé zázemí a určitou volnost. Nesmí cítit tlak, ale naopak, podporu pro svoji práci. To je přesně to, co v RE/MAX funguje. Zároveň je tu možnost osobního růstu a skvělá spolupráce s odborníky. Majitelé kanceláře RE/MAX Search byli v minulosti mými klienty, celých šest let jsem s nimi byla ve spojení a věděla jsem, že pokud nastane situace, kdy bude změna zázemí realitní kanceláře nutností, bude RE/MAX Search první, o které bych uvažovala. Nakonec jsem tady a jsem opravdu ráda. ”

Ing. Iveta Smetanová

www.iveta-smetanova.cz

 

 
Realitní makléř Otakar Schuma

 

„Svoji práci beru velmi zodpovědně, zároveň mě baví a stala se mým koníčkem. Po ukončení spolupráce s realitní kanceláří, kde jsem působil 17 let, jsem hledal kancelář, která by mi byla oporou. Komunikoval jsem s lidmi, kterým věřím, a nakonec se rozhodl pro RE/MAX. Věřím, že je nejkvalitnější na trhu. Po setkání s majiteli RE/MAX Search a referencemi od lidí, kteří jsou pro mě velmi důležití, bylo rozhodnutí jednoduché. ”

 

Otakar Schuma

www.otakar-schuma.cz

 
Realitní makléř Radomír Kočí

 

„Práce musí člověka i bavit, a to se mi podařilo, jelikož mé koníčky úzce souvisí s nemovitostmi. Ve volném čase spravuji web prazdnedomy.cz zaměřený na dokumentaci dlouhodobě prázdných domů, s kamarády pořádáme vlastivědné vycházky po Praze a seznamujeme ostatní s historií jednotlivých domů, kterou zjišťuji i během své práce na pozici realitního makléře. Je to skutečně různorodá práce, během které poznáte celou řadu zajímavých lidí, kteří jsou pro vás další inspirací a motorem, viz i moji kolegové na této stránce. ”

 

Bc. Radomír Kočí, DiS.

www.radomirkoci.cz

 
Realitní makléř David Lundák

 

„Sedm let jsem se zabýval strategickým řízením investic soukromým i korporátním klientům, s důrazem na individuální přístup, který mi umožnil budování kvalitních, dlouhodobých vztahů. Čím dál více mě zajímali nemovitosti, a proto jsem se rozhodl pro změnu. RE/MAX Search jsem si vybral proto, že žádná jiná RK mi nenabídla takové zázemí, podporu a servis kanceláře, což mi umožňuje zabývat se obchody a s administrativou se můžu spolehnout na kancelář.”

 

David Lundák

www.re-max.cz/davidlundak

 

Ještě více...

O realitní síti RE/MAX je všeobecně známo, že poskytuje svým klientům nadstandardní služby.

Naše kancelář poskytuje nadstandardní služby nejen klientům, ale také našim makléřům.

Naši makléři jsou nejdůležitější LIDÉ v kanceláři, společně vytváříme strategii, marketing, nové služby.

Naši klienti u nás naleznou individuální přístup, společné hledání jejich potřeb, klidnou a hladkou cestu při realizaci jejich snu o bydlení.

Přijďte i Vy mezi úspěšné makléře, přijďte k nám!

 
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám